Zawieszki na alkohol DIY, czyli jak niewielkim kosztem przysłonić niezbyt ładne etykiety na wódce, whisky czy winie, by lepiej prezentowały się na weselnym stole. Darmowe[1] projekty etykiet z napisami, na widok których goście na pewno się uśmiechną!


Zawieszki na alkohol do druku –

2 darmowe wzory


Rustykalny

Elegancka, prosta etykieta na wódkę weselną. Pasuje do chabrowego, żółtego czy czerwieni. Świetnie sprawdzi się na przyjęciach w stylu rustykalnym, jeśli wydrukujesz ją na szarym, ekologicznym papierze.

Rustykalna zawieszka

Ten sam motyw (liściasta girlanda) pojawił się m.in. w naszym projekcie ankiety weselnej, z której możesz stworzyć księgę gości samemu. Dzięki temu elementy papeterii będą spójne i nie nadwyrężysz ślubnego budżetu.Kwiatowy

Przygaszona zieleń z różem, czyli akwarelowe kwiaty, wśród których jaskier i anemon, i liście. Subtelna zawieszka na alkohol weselny. Idealna na wiosenne, letnie przyjęcia. Współgra z kolorami pastelowymi, m.in.: miętowym i brzoskwiniowym.

Kwiatowa zawieszka

Przygotowaliśmy także pasujące do tego wzoru winietki i numery stołów weselnych.


Oryginalne teksty na wódkę weselną? Są! Na obu projektach znalazły się te same napisy. Możesz wydrukować aż 13 różnych wersji. Śmieszne i całkiem zwyczajne:

„Razem lepiej

  • wódka”;

„Za Świadkową!”;

„Gorzko, gorzko? Popij!”.


SPRAWDŹ POZOSTAŁE DARMOWE PROJEKTY DO DRUKU


Jak drukować

Pobierz wybrany wzór etykiet na wódkę weselną (rustykalny lub kwiatowy), klikając odpowiedni link na dole strony. Otrzymasz skompresowany folder, a w nim 13 plików PDF. Wystarczy wydrukować odpowiedni, z wybranym napisem. Na jednej stronie A4 mieszczą się 3 etykiety z tym samym tekstem.


Podpowiedzi:

  • ustaw najwyższą jakość wydruku – jeśli efekt otrzymany w domowych warunkach Cię nie zadowala, skorzystaj z usług drukarni;

  • do zawieszki możesz użyć papieru o wyższej gramaturze (sztywniejszego/grubszego, np. 250g/m²);

  • szare linie naniesione na projekt wskazują miejsca, w których należy przyciąć etykietę;

  • do cięcia najlepiej użyć nożyka do tapet lub małych, ostrych nożyczek;

  • gotową zawieszkę nałóż na szyjkę dowolnej butelki alkoholu; jeśli nie chcesz, by odstawała i przeszkadzała w nalewaniu, przymocuj ją kawałkiem dwustronnej taśmy klejącej.


POBIERZ KWIATOWE ZAWIESZKI

POBIERZ RUSTYKALNE ZAWIESZKI  1. Projekt wyłącznie do wykorzystania niekomercyjnego. Zakaz kopiowania i rozpowszechniania. ↩︎