Zawieszki na wódkę weselną. Darmowe szablony do druku

Zawieszki na alkohol DIY, czyli jak niewielkim kosztem przysłonić niezbyt ładne etykiety na wódce, whisky czy winie, by lepiej prezentowały się na weselnym stole. Darmowe1 projekty etykiet z napisami, na widok których goście na pewno się uśmiechną!


Zawieszki na alkohol do druku –

2 darmowe wzory


Rustykalny

Elegancka, prosta etykieta na wódkę weselną. Pasuje do chabrowego, żółtego czy czerwieni. Świetnie sprawdzi się na przyjęciach w stylu rustykalnym, jeśli wydrukujesz ją na szarym, ekologicznym papierze.

Rustykalna zawieszka

Ten sam motyw (liściasta girlanda) pojawił się m.in. w naszym projekcie ankiety weselnej, z której możesz stworzyć księgę gości samemu. Dzięki temu elementy papeterii będą spójne i nie nadwyrężysz ślubnego budżetu.Kwiatowy

Przygaszona zieleń z różem, czyli akwarelowe kwiaty, wśród których jaskier i anemon, i liście. Subtelna zawieszka na alkohol weselny. Idealna na wiosenne, letnie przyjęcia. Współgra z kolorami pastelowymi, m.in.: miętowym i brzoskwiniowym.

Kwiatowa zawieszka

Przygotowaliśmy także pasujące do tego wzoru winietki i numery stołów weselnych.


Oryginalne teksty na wódkę weselną? Są! Na obu projektach znalazły się te same napisy. Możesz wydrukować aż 13 różnych wersji. Śmieszne i całkiem zwyczajne:

„Razem lepiej - wódka”;

„Za Świadkową!”;

„Gorzko, gorzko? Popij!”.


SPRAWDŹ POZOSTAŁE DARMOWE PROJEKTY DO DRUKU


Jak drukować

Pobierz wybrany wzór etykiet na wódkę weselną (rustykalny lub kwiatowy), klikając odpowiedni link na dole strony. Otrzymasz skompresowany folder, a w nim 13 plików PDF. Wystarczy wydrukować odpowiedni, z wybranym napisem. Na jednej stronie A4 mieszczą się 3 etykiety z tym samym tekstem.


Podpowiedzi:

  • ustaw najwyższą jakość wydruku – jeśli efekt otrzymany w domowych warunkach Cię nie zadowala, skorzystaj z usług drukarni;

  • do zawieszki możesz użyć papieru o wyższej gramaturze (sztywniejszego/grubszego, np. 250g/m²);

  • szare linie naniesione na projekt wskazują miejsca, w których należy przyciąć etykietę;

  • do cięcia najlepiej użyć nożyka do tapet lub małych, ostrych nożyczek;

  • gotową zawieszkę nałóż na szyjkę dowolnej butelki alkoholu; jeśli nie chcesz, by odstawała i przeszkadzała w nalewaniu, przymocuj ją kawałkiem dwustronnej taśmy klejącej.


POBIERZ KWIATOWE ZAWIESZKI

POBIERZ RUSTYKALNE ZAWIESZKI


  1. Projekt wyłącznie do wykorzystania niekomercyjnego. Zakaz kopiowania i rozpowszechniania.

Lista zadań ślubnych

Mr. Planner

Bezpłatna aplikacja z listą zadań ślubnych
dostosowaną do polskich realiów.

Dowiedz się więcej
keyboard_arrow_up