Dodatki ślubno-weselne, na które warto zwrócić uwagę na AliExpress. Realne zdjęcia + linki do sprzedawców.


Kolczyki

W pierwszej części wpisu wspominaliśmy, że z AliExpress zdecydowanie warto zamówić ozdoby do włosów. Ex aequo na pierwszym miejscu są z nimi kolczyki! Oto kilka propozycji.

  • Z błyskiem, wkręcane

Średnica kamienia ok. 5 mm. Niestety link do tych ze zdjęcia poniżej już wygasł, ale od tego samego sprzedawcy można zamówić bardzo podobne, również z dobrymi opiniami i realnymi zdjęciami od kupujących.

Link do wkręcanych kolczyków na AliExpress

  • Długie

Lekkie, długie i wiszące kolczyki z mieniącymi się kamieniami. Na aukcji dostępne ze srebrną obwódką (jak na zdjęciu) oraz z żółtym i różowym odcieniem złota. To produkt marki ZAKOL – popularnego biżuteryjnego sprzedawcy z AliExpress, którego przedmioty niewiele różnią się od tych kupowanych w Polsce, np. w salonach ślubnych za 3-cyfrową cenę.

Link do długich kolczyków na AliExpress


  • Minimalistyczne

W kolorze złotym, matowym srebrnym, rose gold. Delikatne, wkręcane kolczyki. Widoczne na zdjęciu mają 3 mm, a na aukcji dostępne także w wersji 5-, 10- czy 14-milimetrowej.

Link do minimalistycznych kolczyków na AliExpress

  • Wkręcane – a'la nausznice

Można je nosić na dwa sposoby: jako zwykłe wkręcane kolczyki lub przekręcić by wygladały jak nausznice. Obwódka w kolorze srebrnym lub złotym, w tym rose gold.

Link do wkręcanych a'la nausznic na AliExpressSzlafrok (+ koszula nocna)

Szlafrok bez napisów ze starannie wykończonym koronkowym rękawem. Sprzedawany w zestawie z koszulą nocną w tym samym kolorze. Sprawdzi się na przygotowania przedślubne. Dostępne komplety: czarny, szary, mleczna biel, pudrowy róż.

Link do szlafroka i koszuli nocnej na AliExpress


Spinki do mankietów

Jeśli szukacie spinek do mankietów na wesoło, to mogą Wam się spodobać te przypominające klocek. Idealne dla fana LEGO! Solidnie wykonane, ciężkie (metalowe). Do kupienia srebrne, czarne, czerwone, niebieskie i kilka innych.

Link do spinek do mankietów na AliExpressWIĘCEJ PEREŁEK Z ALIEXPRESS? PRZEJDŹ DO I CZĘŚCI WPISU