3 dodatki ślubno-weselne, na które warto zwrócić uwagę na AliExpress. Realne zdjęcia + linki do sprzedawców[1].


Szklana szkatułka

Geometryczna szklana szkatułka. Solidnie wykonana. Posłuży nam jako pudełko na obrączki, a kolejno do przechowywania biżuterii. Na aukcji dostępne są 3 kolory: złoty (który my wybraliśmy), czarny i miedziany. Wymiar: 7 cm x 8 cm, ścianka boczna: 4 cm. Dotarła do nas dokładnie w 14 dni od zakupu, zapakowana w styropian i folię bąbelkową.

Link do szkatułki na AliExpress

Geometryczne pudełko na obrączki

Złote pudełko na obrączki geometryczne


Litery LED

Wykonane z plastiku lampki w kształcie liter (i nie tylko). Na aukcji dostępne też serce i znak &. Po włożeniu baterii (2 sztuk tzw. paluszków) świecą jasnym, ciepłym światłem. Wysokość: 22 cm. My zamówiliśmy K & A – nasze inicjały do dekoracji stołu prezydialnego. Dobrze zapakowane, dostarczone również 14 dni od zakupu.

Link do liter LED na AliExpress

Litera LED

Litery LED


Opaska na włosy

Jeżeli już coś zamawiać na AliExpress, to na pewno ozdobę do włosów dla panny młodej. Kupić piękną biżuterię do upięcia ślubnego można co najmniej 2 razy taniej niż w Polsce, a zwykle nie odbiega ona od tej dostępnej w kraju. Jedną z nich jest delikatna, srebrna opaska z drobnymi kamykami. Pięknie się mieni i dobrze trzyma na głowie. Przesyłka dobrze zabezpieczona i także ekspresowa – 2 tygodnie od złożenia zamówienia, opaska była u nas.

Link do opaski na AliExpress

Opaska dla panny młodej

Ozdoba do włosów dla panny młodej  1. Pamiętaj, że to nasza subiektywna opinia. Czas dostawy jak i same przedmioty po dotarciu do Ciebie mogą wyglądać nieco inaczej (takie uroki AliExpress). Przed zakupem zawsze sprawdzaj ostatnie opinie od kupujących (feedback) na aukcji! ↩︎