Gdzie sprzedać pozostałe po weselu dekoracje? Gdzie odkupić dodatki od par, które organizację ślubu mają już za sobą? Na Facebooku! Oto lista grup ślubnych, do których warto dołączyć.


Można w nich upolować świetne rzeczy, i to w bardzo atrakcyjnych cenach. W sprzedażowych grupach ślubnych na Facebooku przyszli małżonkowie mogą kupić wazony, lampiony, ramki, tablice rejestracyjne do auta weselnego i wiele, wiele innych. Trzeba jednak reagować szybko, bo niektóre ogłoszenia aktualne przestają być nawet po kilku minutach.

Najwięcej ofert sprzedaży pojawia się w ścisłym sezonie ślubnym (czerwiec-wrzesień), kiedy to, zwykle, żony zaraz po weselu chcą pozbyć się zalegających w domu ozdób i akcesoriów. Członkiem danej społeczności warto być jednak przez cały rok i obserwować pojawiające się posty. W niektórych grupach zainteresowani kupnem mogą opublikować wpis z informacją, czego szukają. Wówczas w komentarzach i wiadomościach prywatnych mają szansę otrzymać odpowiedzi na ogłoszenie i propozycje kupna danej rzeczy. Szybko i wygodnie!


Do tych grup dołącz


1. Giełda ślubno-weselna

przejdź do strony

2. Giełda ślubno weselna Sprzedam Kupię

przejdź do strony

3. BAZAR AliExpress ślub

przejdź do strony

Do ślubu zostało mało czasu i obawiasz się, że zamówiony z AliExpress produkt może już nie dotrzeć, albo po prostu nie chcesz kupować bezpośrednio z chińskiego portalu? Szukaj ofert właśne w tej grupie. No a jeśli na swoim weselu miałeś rzeczy z AliExpress i teraz chcesz przekazać je w drugie ręce, tutaj wystawisz je na sprzedaż.


SPRAWDŹ, CO ZAŁATWIĆ W OSTATNICH DNIACH PRZED ŚLUBEM


4. Sprzedam po ślubie (używane), oddam po weselu

przejdź do strony

5. Sprzedam, kupię pozostałości po weselu

przejdź do strony