Gdzie, za ile i jaki topper można kupić na tort weselny. Zestawienie 27 ozdób od polskich sprzedawców. Papierowe, drewniane, figurki. Spersonalizowane, po angielsku, gotowe i na zamówienie.


Papierowe


Cena: 7,89 PLN[1]

Połyskujący napis „love”, czyli siła tkwi w prostocie! Osadzony na drewnianych patyczkach papierowy topper o wymiarach: 23 cm x 17 cm. Ten sam wzór dostępny także w kolorze czarnym i srebrnym. Jeśli szykujecie słodki stół, na PartyBox.pl znajdziecie m.in. identyczne pikery do babeczek (w zestawie z napisem „sweet” i „yum”).

Na Allegro można kupić też inne papierowe toppery w kolorze złotym – z napisem „Młoda Para” (już od 6,20 zł!) czy „Mr. & Mrs.”. Niedrogich ozdób na tort warto szukać m.in. u sprzedawcy dekoraki_2009.

Topper z papieru od PartyBox.pl

Źródło zdjęcia: PartyBox.pl Papierowy złoty topper na drewnianych patyczkach.


Cena: 12,89 PLN

Dla nie rozstających się ze swoimi kotami lub psami i tych organizujących wesele z leśnym motywem przewodnim. Albo w klimacie boho. W ofercie PartyBox.pl znalazły się papierowe toppery z panną młodą blondynką lub brunetką i panem młodym w szelkach (i z brodą). Nowożeńcom towarzyszą zwierzęta domowe lub leśne. Każda ozdoba to osobny minitopper, w sumie jest ich 4-8 (liczba zależna od zestawu).

Papierowa ozdoba na tort od PartyBox.pl
Źródło zdjęcia: PartyBox.pl Para młoda z kotem i psem, czyli ozdoba dla miłośników zwierząt.


Chorągiewki


Cena: 24,99 PLN

Subtelna dekoracja tortu weselnego. Pastelowa, dwustronna girlanda z dodatkiem złotego brokatu, czyli sznurek z 7 papierowymi flagami zamocowany na drewnianych patyczkach.

Girlanda na tort weselny
Źródło zdjęcia: PartyBox.pl Pastelowa minigirlanda na tort.


Cena: 14 PLN

Chorągiewki w stonowanych kolorach – szarości, beże i brązy. Jedna z flag jest błyszcząca, co idealnie współgra ze srebrnym sznurkiem. Wykonana z papieru i drewna, wysoka na około 20 centymetrów girlanda od Pana Talerzyka.

Chorągiewki ze sklepu Pan Talerzyk jako dekoracja tortu weselnego
Źródło zdjęcia: Pan Talerzyk W stonowanych kolorach i błyszczące – chorągiewki na tort.


Cena: od 79 PLN

Kolejna girlanda, ale niepapierowa. Chorągiewki wykonano z drewna i wygrawerowano na nich datę ślubu. Całość dopełniają toppery-ptaszki. Urocze połączenie od Decoris. Ozdoba świetnie będzie prezentować się i na tortach rustykalnych, typu naked cake, i tych bardziej eleganckich z masą cukrową. Na stronie marki dostępna także nieco zmieniona wersja minigirlandy.

Drewniana girlanda na tort i topper z ptaszkami od Decoris
Źródło zdjęcia: Decoris Drewniana girlanda i toppery-ptaszki.


Sklejka i drewno


Cena: 50 PLN

„Żyli długo i szczęśliwie” – bajkowa inspiracja na napis zdobiący tort od Bez Ceregieli. Znajdziesz tu toppery z imionami i innymi tekstami o maksymalnych wymiarach 30 x 30 cm. Ozdoby wykonywane są ze sklejki suchotrwałej i wycinane laserowo. Dekoracje wyglądają świetnie w surowym stanie, ale (za dodatkową opłatą) można zmienić ich kolor, by współgrał z motywem przewodnim wesela.

„Żyli długo i szczęśliwie” – propozycja dekoracji na tort od Bez Ceregieli
Źródło zdjęcia: Bez Ceregieli Propozycja toppera z własnym napisem.


Cena: 69 PLN

Spersonalizowany topper z imionami młodej pary wykonany z drewnianej sklejki. Przykład realizacji ze strony literowo.pl. Ten sam wzór może zostać stworzony także z pleksi w jednym z 14 dostępnych kolorów (m.in. białym, żółtym czy złotym). Ozdoba o maksymalnych wymiarach 25 x 35cm. Zamiast imion nowożeńców na topperze mogą znaleźć się inicjały, data ślubu, nazwisko. Na stronie do wyboru kilka wzorów i opcja dodatkowego graweru.

Topper ze sklejki od literowo.pl
Źródło zdjęcia: literowo.pl Spersonalizowany topper ze sklejki drewnianej.


Cena: 19,90 PLN

Monogram przebity strzałą amora. Pomysł na topper dla osób, które nie chcą umieszczać na torcie nazwiska (bo każdy z nowożeńców pozostaje przy swoim) ani imion. Prosta i efektowna ozdoba do kupienia [na Allegro]((http://allegro.pl/drewniany-topper-na-tort-inicjaly-strzalka-i6685972504.html?fromVariant=6686027993).

Topper na tort z inicjałami – Allegro
Źródło zdjęcia: Allegro – tomaszeknsr Strzała Amora i inicjały świeżo upieczonych małżonków.


Cena: od 90 PLN

Około 28-centymetrowa dekoracja wykonana z drewna i malowana na złoto. To kolejny topper z motywem strzały Amora. Mogą znaleźć się na nim m.in.: imiona i data ślub. Starannie wykonana ozdoba na wesele ze złotym, granatowym czy fuksją jako kolorem przewodnim wesela.

Złoty i z drewna, topper od Decoris
Źródło zdjęcia: Decoris Połączenie drewna i złota na topperze.


Cena: 45 PLN

Miłość – uczucie pomiędzy młodą parą i... do słodyczy. Dla ceniących minimalizm topper od Wiórowni przygotowany ze sklejki liściastej. Wysokość: ok. 20 cm, grubość: ok. 3 mm. Dostępny także w wersji: „Miłość jest słodka”.

„Miłość”. Topper od wiorownia.pl
Źródło zdjęcia: Wiórownia „Miłość” – topper na piętrowy tort weselny i nie tylko.


Cena: 39 PLN

Kolejna propozycja dla osób, które planują na torcie weselnym umieścić topper z inicjałami. Tym razem od MOYA Pracownia. Monogram został umieszczony pomiędzy gałązkami oliwnymi (oznaczającymi pokój czy pojednanie[2]). Do wyboru mamy kilka nieco różniących się od siebie czcionek. Ozdoba przygotowywana ze sklejki brzozowej o grubości: 3mm, szerokości: ok. 15 cm i wysokości: 8 cm (bez patyczka).

Inicjały młodej pary na topperze od MOYA Pracownia
Źródło zdjęcia: MOYA Pracownia Ozdoba z monogramem.


Cena: 35 PLN

Na okrągło, czyli drewniany topper „Mr. & Mrs.”. Ozdoba wycięta laserowo, z napisem po angielsku, to propozycja od PARTYmiki. Szerokość dekoracji: ok. 13,5 cm, wysokość: ok. 20 cm.

Drewniany topper na tort od Partymika.pl
Źródło zdjęcia: Partymika Drewniany napis „Mr. & Mrs.” na tort weselny.


Cena: do ustalenia

Wstęga, ale tym razem drewniana. Propozycja z imionami nowożeńców od Corten Design. Na torcie znajdują się już kwiaty lub owoce? Chciałbyś dodać jeszcze topper, ale boisz się, że przedobrzysz? Bez obaw, ta dekoracja jest delikatna i (jak widać na zdjęciu) świetnie komponuje się z jadalnymi ozdobami. Projekt na zamówienie.

Drewniany topper od Corten Design
Źródło zdjęcia: Corten Design Drewniana wstęga z imionami nowożeńców.


Cena: 40-50 PLN

Marmurkowe paznokcie i torty na weselach już widzieliśmy, topperów (aż do teraz) jeszcze nie! Ten od Malinowej Bezy został wykonany ze sklejki drewnianej i pomalowany ekologiczną farbą. Wpasuje się w „surowe” przyjęcia, takie, na których królują srebrne dekoracje i motyw glamour.

Marmurkowy topper od Malinowej Bezy
Źródło zdjęcia: Malinowa Beza Marmurkowy topper na tort.


Cena: ok. 100 PLN

Topper ze światełkami LED? Proszę bardzo! Propozycja od Malinowej Bezy na rozświetlenie tortu. Wygląda jak miniatura wynajmowanych na wesela napisów, na których tle nowożeńcy i goście chętnie robią sobie zdjęcia. „LOVE”, „MIŁOŚĆ” albo zupełnie inny tekst tworzony jest na zamówienie. Nie znajdziemy tu dwóch identycznych produktów, bo dwa takie same kawałki drewna nie istnieją. Topper ze światełkami albo taki z imionami młodej pary czy datą ślubu (wykonany bez LED-ów, ale np. do wbicia w bok tortu, a nie na jego szczyt) zamówimy na Facebooku.

Podświetlana ozdoba na tort od Malinowej Bezy
Źródło zdjęcia: Malinowa Beza Dekoracja na tort ze światełkami LED.


Cena: od 79 PLN

Nie tylko na wesela leśników i przyjęcia organizowane w okresie bożonarodzeniowym! Dwa toppery z dziką zwierzyną od Decoris będą współgrać z naturalnymi dekoracjami sali. Wykonane z drewna, a na nich wygrawerowane np. imiona. Jeśli planujesz wesele z leśnym motywem, koniecznie weź je pod uwagę. Sprawdź pozostałe ozdoby z postaciami jelenia i sarny od Decoris i inne: z ustami, wąsami czy balonem.

Drewniany topper z jeleniem i sarną od Decoris
Źródło zdjęcia: Decoris Drewniana ozdoba ze zwierzętami leśnymi.


Szkło akrylowe


Cena: 49,99 PLN

Po raz kolejny motyw zwierzyny leśnej. Topper z napisem: „Polowanie zakończone” i imionami młodej pary. Wpasuje się w rustykalne wesele, będzie współgrał z udekorowanym np. gałązkami tortem, podanym na drewnianym krążku. Estetycznie wykonany z pleksi lub drewna (czystego albo malowanego), do kupienia na fajnafabryka.pl. Na stronie także ozdoba z podkowami, panem młodym-kulturystą, nowożeńcami w roli pięknej i bestii, a nawet topper z Fiatem 126p!

Rustykalny topper na tort od Fajnej Fabryki
Źródło zdjęcia: fajnafabryka.pl Topper na tort w stylu rustykalnym.


Cena: 40 PLN

W wersji po angielsku i po polsku. „Mr. & Mrs.” albo „Pan i Pani” w połączeniu z nazwiskiem. Topper na tort wykonany z czarnego lub białego szkła akrylowego (inaczej pleksi) lub sklejki liściastej brzozowej od KIDAPS. Na aukcji dostępne różne wzory, możliwość indywidualnego zamówienia.

Dekoracja z nazwiskiem młodej pary. Przykładowa realizacja KIDAPS
Źródło zdjęcia: KIDAPS Topper z nazwiskiem młodej pary.


Cena: do ustalenia

Topper na wesoło? Proszę bardzo! Jeśli nie wyobrażacie sobie pominąć ukochanego pupila na własnym weselu, ta ozdoba będzie idealna. Wykonywana na zamówienie przez KIDAPS (także w wersji z kotem; skontaktuj się ze sprzedawcą). Toppery ze zwierzakiem dostępne również u tomaszeksnr na Allegro (ponad 20 opcji do wyboru!).

Topper z psem i młodą parą na tort weselny
Źródło zdjęcia: KIDAPS Topper z wizerunkiem nowożeńców i psem.


Cena: 47,97 PLN

I ze sklejki, i z pleksi. U Babskiego Party kupimy toppery typowe (jak te z imionami czy nazwiskiem), ale też zupełnie nietypowe. Jeśli jesteście fanami „Gwiednych Wojen” – albo geekami – i organizujecie wesele z filmowym motywem przewodnim, znajdziecie tu ozdobę z napisem: „May the force be with you. Always” oraz taką z postaciami Batmana i Kobiety-Kota. Babskie Party bez problemu dopasuje też topper, albo tylko jeden z jego elementów, pod kolor dominujący na sali.

Batman i Kobieta-Kot na topperze od Babskiego Party
Źródło zdjęcia: Babskie Party Topper z Batmanem i Kobietą-Kotem na torcie weselnym.


Cena: 19,90 PLN

Panna młoda wkrótce zostanie mamą? Topper z mężem całującym żonę w powiększający się brzuszek znajdziemy u sprzedawcy tomaszeknsr na Allegro. Ozdoba może zostać wykonana z czarnej lub białej pleksi oraz z brokatem (m.in. złotym, srebrnym, różowym).

Topper na tort z panną młodą w ciąży – Allegro
Źródło zdjęcia: Allegro – tomaszeknsr Topper na tort z panną młodą w ciąży.


Cena: 19,90 PLN

Jeśli nowożeńcy mają już dziecko/dzieci, albo organizują ślub i chrzciny 2 w 1, oto propozycja toppera dla nich. Młoda para z córką u boku (na aukcji dostępne różne wersje: z synem, niemowlakiem, dwojgiem pociech). Ozdoba wykonana z białego lub czarnego szkła akrylowego, a nawet ozdobiona brokatem, dostępna u tomaszeknsr na Allegro.

Para młoda i dziecko – topper na tort z Allegro
Źródło zdjęcia: Allegro – tomaszeknsr Para młoda i dziecko – ozdoba na tort dla osób będących już rodzicami.


Druk 3D


Cena: 75 PLN

Topper od 3dpoint.pl z wytrzymałego materiału PLA, drukowany w 3D. Biały, różowy, srebrny (20 kolorów do wyboru). Z nazwiskiem młodej pary, monogramem albo gotowym napisem (np. „Always Forever”, „Just Married”). Oprócz ozdoby na tort na stronie zamówisz winietki, obrączki do serwetek czy numery do oznaczania stołów weselnych – też drukowane przestrzennie.

Topper na tort drukowany w 3D
Źródło zdjęcia: 3dpoint Topper z nazwiskiem nowożeńców, drukowany w 3D.


Figurki


Cena: 250 PLN

To prawda, rzadko można spotkać niekiczowate figurki na tort, ale to nie znaczy, że takie nie istnieją! Method Shop jest na to dowodem. Na stronie znajdziesz figurki przygotowywane z drewna olchowego. Każda z nich jest unikatowa – tworzona na podobieństwo panny młodej i pana młodego, malowana ręcznie. Postać może mieć charakterystyczny kolor włosów albo tatuaż, po którym bez problemu odgadniemy, że jest miniaturą świeżo upieczonego męża. Figurki od Method Shop będą zdobić tort, a potem salon jako pamiątka z uroczystości. W podanej cenie 2 sztuki i drewniane pudełko z grawerem. W drugiej opcji koło figurek może znaleźć się topper-wstęga z napisem: „Best day ever”.

W sklepie znajdziemy też toppery, m.in.: „To the moon and back” z pleksi albo srebrny, wykonany z drewna brzozowego „Najlepsze dopiero przed nami”.

Figurki na tort od Method Shop
Źródło zdjęcia: Method Shop Nowożeńcy w miniaturze na torcie weselnym.


Cena: 70,90-80,90 PLN

Dla Stuka Puka nie ma niemożliwego. Panna młoda z aparatem fotograficznym, bo nigdy się z nim nie rozstaje? Pan młody jako motocyklista? W pracowni powstaną figurki 10- lub 15-centymetrowe na nasze podobieństwo. Jeśli mamy zwierzaki albo dzieci, których obecność w tak ważnym dniu też chcemy zaznaczyć – nie ma problemu, mogą znaleźć się na torcie. Postacie tworzone są z drewna na podstawie zdjęć i szczegółowych opisów. Stuka Puka przygotuje również spersonalizowany, niepowtarzalny topper.

Drewniane figurki na tort

Źródło zdjęcia: Stuka Puka Topper albo figurki – autorski projekt na podobieństwo młodej pary.


Inne


Zimne ognie

Cena: 19 PLN/szt.

Żaden topper Ci się nie podoba, a tzw. fontanny strzelające odpadają? Możesz je zastąpić 18-centymetrowymi zimnymi ogniami w kształcie serca od Pana Talerzyka. Najlepszy efekt uzyskasz ustawiając i odpalając kilka sztuk obok siebie i w tym samym czasie.

Zimne ognie w kształcie serca
Źródło zdjęcia: Pan Talerzyk Zimnne ognie w kształcie serca.


Balony

Cena: 24,90 PLN

Nieoczywista dekoracja naprawdę dużego tortu weselnego, czyli balon od Ach Paper. Gwiazda ma 12 centymetrów i została zamocowana na długim patyku (ok. 30 cm, który można samodzielnie skrócić). Do wyboru również w wersji niebieskiej lub srebrnej. Jeśli na sali weselnej pojawią się np. łapacze snów z kolorowymi wstążkami, te zamocowane przy balonie będą do nich świetnie pasować. Kiedy pomysł z balonem Ci się podoba, ale kształt już nie, sprawdź srebrne i złote toppery z cyframi. Na sporym, prostokątnym torcie można z nich ułożyć datę ślubu. Balony-cyfry na tort można też znaleźć na Allegro.

Balonowy topper od Ach Paper
Źródło zdjęcia: Ach Paper Balonowy topper na ślub w stylu boho.  1. Ceny dekoracji na podstawie informacji od sprzedawców. Aktualizacja z 20.07.2018. Do podanych kwot zwykle należy doliczyć koszty przesyłki. ↩︎

  2. Na podstawie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Gałąź_oliwna. ↩︎