Taniec córki z ojcem na weselu to pomysł na indywidualne podziękowanie –
także, np. gdy mama nie żyje. To też świetna opcja dla córeczek tatusiów, które po zmianie stanu cywilnego „przechodzą pod opiekę” partnerów, ale chcą zaznaczyć, że tata to wciąż ważny mężczyzna w ich życiu. Poniżej 6 anglojęzycznych piosenek idealnych do tańca panny młodej z ojcem (+ playlista).


1. Michael Bolton – Never say goodbye

Tata zdjąłby dla córki gwiazdkę z nieba. Tak rozpoczyna się piosenka z filmu „Ojcowie i córki”. Uwaga! Bardzo wzruszająca propozycja.


2. Elton John – Can you feel the love tonight

Utwór, który pojawił się w „Królu Lwie”. Może oglądaliście wspólnie tę bajkę wiele lat temu?


3. Frank Sinatra – The way you look tonight

A może jazz i przepiękny utwór Sinatry? „Yes, you're lovely with your smile so warm. And your cheeks so soft. There is nothing for me but to love you. And the way you look tonight”.


NAJLEPSZE PIOSENKI DO KROJENIA TORTU WESELNEGO


4. Beyoncé – Daddy

„Chcę, żeby mój mąż był jak mój tatuś. Nie ma takiej osoby jak mój tatuś. I dziękuje Ci za to, że mnie kochasz” – tak dla swojego taty śpiewała Beyoncé. Idealna piosenka do tańca panny młodej z ojcem.


5. Rod Stewart – Have I told you lately

Taniec z tatą do utworu Roda Stewarta też będzie piękny. Podobnie jak tekst piosenki: „Have I told you lately that I love you? Have I told you there's no one else above you? Fill my heart with gladness, take away all my sadness. Ease my troubles that's what you do”.


6. Stevie Wonder – Isn't she lovely

Utwór, który artysta napisał w latach 70. dla swojej córki. „Isn't she lovely? Isn't she wonderfull? Isn't she precious?”.


7. Ulubiona piosenka taty

Albo taka, która od razu się z nim kojarzy, której wspólnie nie raz słuchaliście. Nie musi być wolna i na poważnie, z tekstem koniecznie o ojcu i córce. Słowa są istotne, ale istotniejszy jest moment samego tańca. Możesz do tematu podejść na wesoło i pląsać w rytm „Co powie tata” Natalii Kukulskiej. Nawet jeżeli rodzic lubi disco polo, a Ty nie, może warto zatańczyć do takiego utworu, który naprawdę sprawi mu radość?


POSŁUCHAJ PLAYLISTY