Żeby rodzice mogli potańczyć, żeby najmłodsi goście się nie nudzili. Pobierz darmowy projekt ślubnych kolorowanek i łamigłówek – spraw, by i dorośli, i dzieciaki jeszcze długo wspominali świetną zabawę na Twoim weselu.


Zapraszanie na wesele lub poprawiny rodziców z dziećmi wiąże się z ryzykiem. Większość mam i ojców zamiast rozmawiać z innymi gośćmi czy tańczyć musi animować swoje pociechy. Najmłodsi szybko się nudzą, zaczynają marudzić albo wpadać na dziwne pomysły. A wtedy nikt – ani rodzic, ani dziecko nie bawią się dobrze.

By zająć milusińskich choć na chwilę i pokazać im, że też są dla nas ważnymi gośćmi, warto przygotować coś specjalnego. Nie musi być to koniecznie animator, nie musi wiele kosztować, a wesele nie ma zamienić się w kinderbal. Wystarczy mały kącik dla dzieciaków, a w nim: kredki, balony, kolorowanki i łamigłówki. Ślubne, oczywiście! Rodzice i najmłodsi na pewno to docenią!

Przygotowaliśmy 18 stron, z których stworzysz książeczkę dopasowaną do wieku i umiejętności dzieci biorących udział w weselu/poprawinach. Znalazło się tu coś dla starszaków (wykreślanki, zabawa w skojarzenia) i maluchów (kolorowanki – narysuj portret Pana Młodego, pokoloruj obrączki). Jest też propozycja konkursu dla najmłodszych, trochę pisania i liczenia. Dzieciaki będą miały misję: zjeść kawałek tortu, zatańczyć z mamą lub tatą. Wkradnie się więc element grywalizacji, a maluchy nie będą miały czasu na humory.


SPRAWDŹ POZOSTAŁE DARMOWE PROJEKTY DO DRUKU


Jak drukować

Okładka i wstęp oraz 16 stron z zadaniami i kolorowankami zostały zapisane w jednym, skompresowanym folderze. Po kliknięciu w link na dole strony otrzymasz cały pakiet za darmo. Wystarczy wydrukować odpowiednią stronę z pliku PDF. Projekty w formacie A4.


Podpowiedzi:
  • ustaw najwyższą jakość wydruku – jeśli efekt otrzymany w domowych warunkach Cię nie zadowala, skorzystaj z usług drukarni;
  • do okładki możesz użyć papieru o wyższej gramaturze (sztywniejszego/grubszego);
  • zrób dziurkaczem otwory na lewej krawędzi gotowych wydruków i zwiąż je sznurkiem/wstążką (rozważ też bindowanie) – kolorowanka gotowa!
  • przygotuj specjalny kącik dla dzieci (nawet jeśli posiłki będą spożywać razem z rodzicami), w którym znajdą się: kredki,
    mazaki, balony, naklejki i in.

Ślubne kolorowanki i łamigłówki dla najmłodszych gości


Zanim pobierzesz

Pamiętaj, że projekt objęty jest prawami autorskimi. Możesz używać go wyłącznie na własne potrzeby – niekomercyjnie. Pobieranie i udostępnianie projektu w internecie – w tym m.in. w grupach ślubnych na Facebooku – jest zabronione. Chcesz podzielić się łamigłówkami? Podeślij link do tego wpisu, a każdy zainteresowany pobierze plik samemu. Przekazywanie jakichkolwiek projektów naszego autorstwa bez zgody, modyfikowanie ich oraz odsprzedawanie jest karalne.


POBIERZ ŁAMIGŁÓWKI ZA DARMO


Dodaj datę ślubu, inicjały nowożeńców lub pozbądź się naszego logo z prawego dolnego rogu strony

Spersonalizujemy łamigłówki i wyślemy plik gotowy do druku! Napisz i dowiedz się więcej[1]: kontakt@mrplanner.pl  1. Kolorowanki i łamigłówki do pobrania za darmo tylko w wersji uniwersalnej. Wszystkie zmiany wprowadzane są odpłatnie. ↩︎