Na miętówki lub gumy do żucia, by goście mogli odświeżyć oddech podczas trwania imprezy. Dodatkowy szablon pudełka do złożenia: „Poczuj miętę”.


Jak drukować

Pobierz szablon pudełka do wydruku, klikając odpowiedni przycisk na dole strony. Zdecyduj, którą wersję napisu wolisz. We wszystkich projektach znajdziesz szare oznaczenia wskazujące miejsca cięcia, zgięcia i klejenia, ułatwiające składanie. Pudełka na prezenty do wydruku zostały zapisane jako pliki PDF w formacie A4. Na jednej stronie mieści się jeden kartonik w rozmiarze ok. 6 cm x 6 cm.


Jak składać pudełka na prezenty do wydruku


Podpowiedzi

  • Ustaw najwyższą jakość wydruku – jeśli efekt otrzymany w domowych warunkach Cię nie zadowala, skorzystaj z usług drukarni.

  • Do pudełek użyj papieru o wyższej gramaturze (sztywniejszego, np. 250g/m² albo bloku technicznego). Upewnij się, że drukarka, z której zamierzasz skorzystać pobierze grubszy papier.


Jak składać

  • Do cięcia najlepiej użyć małych, ostrych nożyczek, by zrobić to precyzyjnie.

  • Do gięcia najlepiej sprawdzi się bigownica lub linijka i nożyk do zaginania (bigowania) papieru.

  • Zaopatrz się w dobry klej.

Wydrukuj i wytnij szablony pudełek ozdobnych zgodnie z oznaczeniami (patrz wyżej). Pamiętaj o bocznych nacięciach na tzw. skrzydełkach. Zegnij kartonik zgodnie z instrukcją. Nanieś klej na wszystkie wskazane miejsca. Sklej ścianki. Włóż do pudełka np. upominek dla gości weselnych lub osób bawiących się na poprawinach/wieczorze panieńskim czy kawalerskim. Zamknij pudełko – i gotowe! Dodatkowo możesz przewiązać kartonik wstążką, ale nie jest to konieczne.


Zanim pobierzesz

Pamiętaj, że projekty objęte są prawami autorskimi. Możesz używać ich wyłącznie na własne potrzeby – niekomercyjnie. Pobieranie i udostępnianie projektów w internecie – w tym m.in. w grupach ślubnych na Facebooku – jest zabronione. Chcesz podzielić się pudełkami? Podeślij link do tego wpisu, a każdy zainteresowany pobierze plik PDF samemu. Przekazywanie jakichkolwiek projektów naszego autorstwa bez zgody, modyfikowanie ich oraz odsprzedawanie jest karalne.


PUDEŁKO „POCZUJ MIĘTĘ”