4 darmowe szablony pudełek z papieru do pobrania. Na upominki w ramach podziękowań dla gości na weselu, wieczorze panieńskim/kawalerskim, urodzinach i innych imprezach okolicznościowych.


Jak drukować

Pobierz szablon pudełka do wydruku, klikając odpowiedni przycisk na dole strony. Zdecyduj, którą wersję napisu wolisz. We wszystkich projektach znajdziesz szare oznaczenia wskazujące miejsca cięcia, zgięcia i klejenia, ułatwiające składanie. Pudełka na prezenty do wydruku zostały zapisane jako pliki PDF w formacie A4. Na jednej stronie mieści się jeden kartonik w rozmiarze ok. 6 cm x 6 cm.


Jak składać pudełka na prezenty do wydruku


Podpowiedzi

  • Ustaw najwyższą jakość wydruku – jeśli efekt otrzymany w domowych warunkach Cię nie zadowala, skorzystaj z usług drukarni.

  • Do pudełek użyj papieru o wyższej gramaturze (sztywniejszego, np. 250g/m² albo bloku technicznego). Upewnij się, że drukarka, z której zamierzasz skorzystać pobierze grubszy papier.


Jak składać

  • Do cięcia najlepiej użyć małych, ostrych nożyczek, by zrobić to precyzyjnie.

  • Do gięcia najlepiej sprawdzi się bigownica lub linijka i nożyk do zaginania (bigowania) papieru.

  • Zaopatrz się w dobry klej.


Pudełko do złożenia


Wydrukuj i wytnij szablony pudełek ozdobnych zgodnie z oznaczeniami (patrz wyżej). Pamiętaj o bocznych nacięciach na tzw. skrzydełkach. Zegnij kartonik zgodnie z instrukcją. Nanieś klej na wszystkie wskazane miejsca. Sklej ścianki. Włóż do pudełka np. upominek dla gości weselnych lub osób bawiących się na poprawinach/wieczorze panieńskim czy kawalerskim. Zamknij pudełko – i gotowe! Dodatkowo możesz przewiązać kartonik wstążką, ale nie jest to konieczne.Zanim pobierzesz

Pamiętaj, że projekty objęte są prawami autorskimi. Możesz używać ich wyłącznie na własne potrzeby – niekomercyjnie. Pobieranie i udostępnianie projektów w internecie – w tym m.in. w grupach ślubnych na Facebooku – jest zabronione. Chcesz podzielić się pudełkami? Podeślij link do tego wpisu, a każdy zainteresowany pobierze plik PDF samemu. Przekazywanie jakichkolwiek projektów naszego autorstwa bez zgody, modyfikowanie ich oraz odsprzedawanie jest karalne.


Szablony pudełek ozdobnych

PUDEŁKO „NA CIĘŻKI PORANEK”

PUDEŁKO „SŁODKO DZIĘKUJEMY”

PUDEŁKO „DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚ Z NAMI”

PUDEŁKO „POCZUJ MIĘTĘ”