O nas


Cześć! Tu Karolina i Adam Bereziukowie. Jesteśmy parą od ponad 9 lat, a w 2019 roku zostaliśmy małżeństwem.

We dwoje, najczęściej z kanapy w salonie, tworzymy Mr. Plannera – darmową aplikację do planowania wesela i bloga o organizacji ślubu po polsku z rozsądkiem.


Jak to się stało, czyli skąd pomysł na aplikację ślubną

Zanim wyznaczyliśmy datę ślubu, szukaliśmy wskazówek, jak zabrać się za przygotowania do tego wielkiego dnia. Wszystkie napotykane poradniki i narzędzia nijak miały się do polskiej rzeczywistości albo były niekompletne. Rezerwacja wymarzonego zespołu albo sali weselnej na 8 miesięcy przed uroczystością, która ma odbyć się późną wiosną lub latem? Dobry żart...

Nie mieliśmy wyjścia ;-) Skoro Adam programuje, a Karolina pisze, łączymy siły i tworzymy własny planner, do którego dostęp będziemy mieć m.in. ze smartfonów, z którymi się przecież nie zostajemy. I tak po kilkunastu miesiącach poznawania potrzeb narzeczonych organizujących wesele w Polsce, pracy nad organizerem online i co najmniej kilku kłótniach, jak coś ma wyglądać i działać, internetowa aplikacja Mr. Planner ujrzała światło dzienne.

Po roku (5.03.2019) od udostępnienia bezpłatnego plannera, z naszego narzędzia korzystało już niespełna 4300 osób! Tworzyło listy gości, zapisywało wydatki i planowało wesela według naszego harmonogramu dopasowanego do daty ślubu.

W międzyczasie rozwijaliśmy bloga, na którym właśnie jesteś. Od listopada 2016 roku do dziś pojawiło się na nim ponad 100 ślubno-weselnych wpisów!


Psst!