Karolina

Z miłości do pisania i wykształcenia jest dziennikarzem. Strażniczka przecinków. I równo ułożonych poduszek na kanapie. Zwolenniczka planowania z dużym wyprzedzeniem. Marzy o kocie, bo życie bez niego jest możliwe, ale dużo smutniejsze (sprawdziła). To ona odpowiada za wszystkie treści na stronie, blogu i w mediach społecznościowych.


Adam

Zawodowo programista. Prywatnie specjalista ds. reanimacji komputerów, telefonów i telewizorów całej rodziny. Do szału doprowadzają go poplątane kable. Woli zimną kawę. Jeśli akurat wpatruje się w ekran swojego telefonu, na pewno ogląda memy. Pan techniczny – to on koduje i czuwa nad funkcjonalnością Mr. Plannera.


Karolina i Adam

Na długo przed wyznaczeniem daty wiedzieli, która piosenka będzie tą do pierwszego tańca. Razem oglądają mecze piłki nożnej (bez pytania: „Hej, którzy to nasi?”). Nie ufają ludziom lubiącym zmywać. Każde uważa, że lepiej prowadzi auto. Mieszkają w Gdańsku. Zaręczeni od 855 dni. Przysięgi złożą sobie 19.10.2019 r.


Jak się poznaliśmy? Skąd pomysł na Mr. Plannera?

Za górami, za lasami... No prawie, bo za czasów rozkwitu Naszej Klasy i popularności Gadu-Gadu. Nasza bajka rozpoczęła się w chwili wysłania zaproszenia do znajomych... z przymusu. Które długo nie zostało zaakceptowane.

Ponad 8 lat później korzystamy z innego portalu społecznościowego i komunikatora. „Mamy się” w znajomych, a internet połączył nas nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. Zanim do tego doszło, Adam na Naszej Klasie zignorował zaproszenie Karoliny. Przecież jej nie znał. Karolinie z dnia na dzień było z tym faktem gorzej. W krótkiej wiadomości wyjaśniła więc, że nawiązała kontakt dla świętego spokoju, nie z desperacji. Zmuszona przez siostrę-swatkę, z którą Adam zresztą pracował. Od tego czasu codziennie przed snem wymienialiśmy kilka zdań. Potem wymieniliśmy się numerami telefonów. Poszliśmy razem na studniówkę. A niedługo pójdziemy razem na wesele – i to własne!

Tylko od czego zacząć organizację? Szukaliśmy poradników i narzędzi. Nijak miały się do polskiej rzeczywistości albo... były niekompletne. A w końcu ślub wziąć chcemy! Nie mieliśmy wyjścia. Skoro Karolina zawodowo pisze, a Adam programuje – łączymy siły!

Tak powstał Mr. Planner. Żeby nie stresować się, że o czymś zapomnimy. Żeby wszystkie informacje związane ze ślubem mieć zawsze pod ręką. W jednym miejscu. Wszędzie tam, gdzie dostęp do internetu. Nie jesteśmy samolubni, wiemy, że wszystkim organizującym wesele przyda się taka pomoc. Dlatego nasza aplikacja jest bezpłatna i ogólnodostępna! A do tego blog, by zorganizować ślub po polsku i nie zwariować.

Mr. Planner Team – Karolina Tomaszewska i Adam Bereziuk