O nas


Cześć! Tu Karolina i Adam Bereziukowie. Jesteśmy parą od ponad 9 lat, a w 2019 roku zostaliśmy małżeństwem.

We dwoje, najczęściej z kanapy w salonie, tworzymy Mr. Plannera – darmową aplikację do planowania wesela i bloga o organizacji ślubu po polsku.


Jak to się stało, czyli skąd pomysł na aplikację ślubną

Zanim wyznaczyliśmy datę ślubu, szukaliśmy wskazówek, jak zabrać się za przygotowania do tego wielkiego dnia. Wszystkie napotykane poradniki i narzędzia nijak miały się do polskiej rzeczywistości albo były niekompletne. Rezerwacja wymarzonego zespołu albo sali weselnej na 8 miesięcy przed uroczystością, która ma odbyć się późną wiosną lub latem? Dobry żart...

Nie mieliśmy wyjścia ;-) Skoro Adam programuje, a Karolina pisze, łączymy siły i tworzymy własny planner, do którego dostęp będziemy mieć m.in. ze smartfonów – z którymi się przecież nie zostajemy. I tak po kilkunastu miesiącach poznawania potrzeb narzeczonych organizujących wesele w Polsce, pracy nad organizerem online i co najmniej kilku kłótniach, jak coś ma wyglądać i działać ;-), internetowa aplikacja Mr. Planner ujrzała światło dzienne.

Po roku (5.03.2019) od udostępnienia bezpłatnego plannera, z naszego narzędzia korzystało już niespełna 4300 osób! Tworzyło listy gości, zapisywało wydatki i planowało wesela według naszego harmonogramu dopasowanego do daty ślubu.

W międzyczasie rozwijaliśmy bloga, na którym właśnie jesteś. Od listopada 2016 roku do dziś pojawiło się na nim ponad 100 ślubno-weselnych wpisów!


Psst!