O nas


Karolina

Z miłości do pisania i wykształcenia jest dziennikarzem. Strażniczka przecinków. I równo ułożonych poduszek na kanapie. Zwolenniczka wcześniejszego planowania. Nie siedzi na Facebooku, ogarnia social media. Marzy o psie rasy beagle, ale preferuje życie bez wychodzenia z domu. To ona odpowiada za wszystkie treści na stronie, blogu i w mediach społecznościowych.


Adam

Zawodowo programista. Prywatnie specjalista ds. reanimacji komputerów, telefonów i telewizorów całej rodziny. Do szału doprowadzają go poplątane kable. Woli zimną kawę. Nie rozstaje się ze smartfonem i YouTubem. Pan techniczny – to on koduje i czuwa nad funkcjonalnością Mr. Plannera.


Karolina i Adam

Nie ustalili jeszcze daty ślubu, ale wybrali już piosenkę do pierwszego tańca. W wolne weekendy zawsze jedzą wspólnie śniadanie. Uwielbiają serial Ray Donovan i filmy Quentina Tarantino. Razem oglądają mecze piłki nożnej (bez pytania: „Hej, którzy to nasi?”). Nie ufają ludziom lubiącym zmywać. Każde uważa, że lepiej prowadzi auto. Mieszkają w Gdańsku. Zaręczeni od 855 dni.


Jak się poznaliśmy?

Skąd pomysł na Mr. Plannera?

Za górami, za lasami... No prawie, bo za czasów rozkwitu Naszej Klasy i popularności Gadu-Gadu. Nasza bajka rozpoczęła się w chwili wysłania zaproszenia do znajomych. Z przymusu. Które długo nie zostało zaakceptowane.

Ponad 7 lat później korzystamy z innego portalu społecznościowego i komunikatora. „Mamy się” w znajomych, a internet połączył nas nie tylko prywatnie, ale i zawodowo. Zanim do tego doszło, Adam na Naszej Klasie zignorował zaproszenie Karoliny. Przecież jej nie znał. Karolinie z dnia na dzień było z tym faktem gorzej. W krótkiej wiadomości wyjaśniła więc, że nawiązała kontakt dla świętego spokoju, nie z desperacji. Zmuszona przez siostrę-swatkę, z którą Adam zresztą pracował. Od tego czasu codziennie przed snem wymienialiśmy kilka zdań. Potem wymieniliśmy się numerami telefonów. Poszliśmy razem na studniówkę. A niedługo pójdziemy razem do ołtarza.

Tylko od czego zacząć organizację wesela? Szukaliśmy poradników i narzędzi. Nijak miały się do polskiej rzeczywistości albo... były niekompletne. A w końcu ślub wziąć chcemy! Nie mieliśmy wyjścia. Skoro Karolina zawodowo pisze, a Adam programuje – łączymy siły!

Tak powstał Mr. Planner. Żeby nie stresować się, że o czymś zapomnimy. Żeby wszystkie informacje związane ze ślubem mieć zawsze pod ręką. W jednym miejscu. Wszędzie tam, gdzie dostęp do internetu. Nie jesteśmy samolubni, wiemy, że wszystkim organizującym wesele przyda się taka pomoc. Dlatego nasza aplikacja jest bezpłatna i ogólnodostępna! A do tego blog, by zorganizować ślub po polsku i nie zwariować.

Mr. Planner Team – Karolina Tomaszewska i Adam Bereziuk


Aplikacja wciąż w budowie, ale dwoimy się i troimy! Dziękujemy za cierpliwość i zapraszamy na nasze kanały w mediach społecznościowych, gdzie jesteśmy aktywni na co dzień! 💙

http://facebook.com/mrplannerpl

http://instagram.com/mrplanner.pl

Lista zadań ślubnych

Mr. Planner

Bezpłatna aplikacja z listą zadań ślubnych
dostosowaną do polskich realiów.

Dowiedz się więcej
Zajrzyj na Instagram @mrplanner.pl
keyboard_arrow_up