Numery stołów weselnych. Szablony do pobrania

Jak samemu zrobić numery na stoły? Wybierz gotowy wzór, wydrukuj złóż i... już! 6 szablonów – rustykalny, z polnymi kwiatami, liściem, krążkiem drewna albo z piórkiem na przyjęcia boho i liną kotwiczną na morskie wesele.


Jak drukować


Pobierz wybrany szablon z numerami stołów, klikając odpowiedni przycisk na dole strony. W każdym ze wzorów znajdziesz oznaczenia na 10 stolików. Szablony to pliki PDF w formacie A4 skompresowane w folderze. Na jednej stronie mieszczą się 2 numery o wymiarach 10 x 15 cm (sztuka).


Podpowiedzi:

  • ustaw najwyższą jakość wydruku – jeśli efekt otrzymany w domowych warunkach Cię nie zadowala, skorzystaj z usług drukarni;

  • do numeracji stołów użyj papieru o wyższej gramaturze – tzw. wizytówkowego (sztywniejszego/grubszego, np. 250g/m²);

  • projekty możesz wydrukować na papierze ekologicznym, szarym (by uzyskać rustykalny efekt);

  • przygotowany projekt jest gotowy do użycia, tj. wystarczy zgiąć kartkę we wskazanym szarą linią miejscu i postawić na stole – stojak nie jest potrzebny;

  • po złożeniu kartki numer widoczny jest po obu stronach (odbicie lustrzane), dzięki czemu goście bez problemu znajdą swój stolik;

  • numery możesz umieścić w ramce (w formacie 10 x 15 cm) – zamiast zginać, przetnij kartkę;

  • do cięcia najlepiej użyć gilotyny lub ostrych nożyczek.


Numery stołów weselnych – 6 projektów


Rustykalne

Pasują do wielu motywów weselnych – od bzu, przez lawendę, po dynie. Rustykalne numery stołów zostały utrzymane w czarno-białej tonacji, więc będą współgrać z różnokolorowymi dekoracjami. Jeśli cenisz sobie minimalizm i to hasło przewodnie przyjęcia, ten projekt też jest dla Ciebie.

Sprawdź ankietę weselną, czyli księgę gości DIY, zawieszki na alkohol i winietki z tym samym wzorem.

Rustykalne numery stołów na wesele

POBIERZ RUSTYKALNE NUMERY STOŁÓW


Z krążkiem drewna

Krążek z „wygrawerowanym” sercem pojawił się już na winietkach. To kolejny szablon w rustykalnym stylu. Dekoracja stołów ma być prosta, ale elegancka? Projekt współgra z leśnym motywem i królującymi w wazonach bukietami z gipsówki. Propozycja dla tych, którzy na drewnianych krążkach podają słodkości i dekorują nimi stoły, ale nie chcą przedobrzyć. Ten sam motyw może przewijać się na papeterii i zastąpić numery wykonane z prawdziwego kawałka drewna.

Numery stołów weselnych – krążek drewna

POBIERZ NUMERY STOŁÓW Z KRĄŻKIEM DREWNA


Liście

Greenery wedding, czyli wesele, na którym dominuje zieleń. Zamiast (albo obok) kwiatów pojawiają się eukaliptus, sukulenty, drzewka oliwne i liście świetnie komponujące się z bielą – po prostu. Naturalnie, szykownie i wcale nie nudno! Liściaste szablony z numerami stołów wpisują się w ten styl. Można je połączyć również z innymi kolorami, np. pudrowym różem i pastelami. Zobacz pasujące do tego motywu winietki i kwiatowe zawieszki na wódkę weselną.

Numery stołów weselnych. Liściasty motyw

POBIERZ NUMERY STOŁÓW Z LIŚĆMI


Potrzebujesz winietek, planu stołów lub dodatkowych numerów w tym samym stylu?1

A może chcesz spersonalizować projekt? Przygotujemy i wyślemy Ci gotowy do druku plik. Napisz i dowiedz się więcej:

kontakt@mrplanner.pl

Z polnymi kwiatami

Będzie sielsko i swojsko. Wiejski klimat, dekoracje z wykorzystaniem snopków siana i panna młoda z wiankiem zamiast bukietu. A może wesele odbywa się w sali będącej kiedyś stodołą? Takie skojarzenia mamy na widok kolejnego projektu, tym razem z makami i chabrami. Jeśli polne kwiaty mają zdobić stoły weselne, te szablony z numerami stołów będą odpowiednie.

Numery stołów weselnych z polnymi kwiatami

POBIERZ NUMERY STOŁÓW Z POLNYMI KWIATAMI


Piórko

Łapacze snów, wstążki, girlandy. Bez przesadnego napięcia, ale wciąż z klasą. Boho wesela to też lampiony, kwiaty. I piórka, oczywiście! Dlatego na kolejnym szablonie nie mogło ich zabraknąć. Czarno-białe, a zatem uniwersalne oznaczenia stołów, które będą pasować i do niebieskiego, i do fuksji.

Numery stołów weselnych z piórkiem na ślub w stylu boho

POBIERZ NUMERY STOŁÓW Z PIÓRKIEM


Morskie

Pan i pani – złączeni węzłem małżeństwa – zacumujecie do wspólnego portu? A w dodatku planujecie morskie wesele? Motyw z węzłem kotwicznym wydaje się być idealny, nawet jeśli żadne z Was nie jest marynarzem! Numery stołów z liną współgrają z muszlami, które mogą pojawić się jako jedne z ozdób na sali.

Motyw liny, czyli numery stołów na morskie wesele

POBIERZ MORSKIE NUMERY STOŁÓW


  1. Wyłącznie do wykorzystania niekomercyjnego. Zakaz kopiowania i rozpowszechniania. Do pobrania za darmo tylko w wersji uniwersalnej. Wszystkie zmiany w projekcie, np. stworzenie dodatkowych numerów w danym wzorze jest odpłatne.

Lista zadań ślubnych

Mr. Planner

Bezpłatna aplikacja z listą zadań ślubnych
dostosowaną do polskich realiów.

Dowiedz się więcej
keyboard_arrow_up