Naklejki to pomysł na personalizację wódki weselnej (i innych alkoholi, własnych nalewek). Sprawdzą się, gdy chcemy obdarować gości butelką trunku w ramach oczepinowych konkursów lub planujemy wręczać ją jako podziękowanie tuż po przyjęciu (zawieszki szybko się zniszczą, zgubią). Nie muszą być kolejnym wydatkiem znacznie uszczuplającym ślubny budżet, bo można je przygotować samemu!


2 wzory, 13 tekstów

W każdym z darmowych[1] wzorów etykiet do pobrania znalazło się 13 różnych napisów. Wśród nich: „Za Pannę Młodą!”, „Za miłość!”, „Cukier krzepi. Wódka lepiej!”. Jeżeli zabawne treści i propozycje toastów nie przypadną młodej parze do gustu, do wydrukowania jest również wersja z napisem: „Wódka weselna”.


Rustykalne

Czarno-białe etykiety na wódkę weselną do wydrukowania. Z delikatnymi zdobieniem, uniwersalne, pasujące do wielu motywów przewodnich i kolorów.

Naklejki na wódkę weselną do pobrania. Wzór rustykalny

W tym samym stylu pobierzesz bezpłatnie także winietki, numery stołów i księgę gości jako ankietę weselną.


Kwiatowe

Drugie etykiety na wódkę weselną do pobrania za darmo utrzymane zostały w pudrowym różu (wciąż chętnie wybieranym na poślubne przyjęcia). Pojawiły się na nich anemony i listki.

Etykiety na wódkę weselną do wydrukowania. Kwiatowy motyw

Stwórz zestaw, wydrukuj pasujące do kwiatowych naklejek winietki i oznaczenia na 10 stołów weselnych.


SPRAWDŹ ZAWIESZKI NA WÓDKĘ WESELNĄ


Jak drukować

Pobierz odpowiadający ci wzór etykiet na wódkę weselną (rustykalny lub kwiatowy), klikając odpowiedni przycisk na dole strony. Otrzymasz skompresowany folder wyświetlany z Google Drive, który musisz zapisać (a kolejno „rozpakować” na swoim komputerze), a w nim 13 plików PDF. Wystarczy wydrukować odpowiedni, z wybranym napisem. Na jednej stronie A4 mieszczą się 4 etykiety o wymiarach ok. 11 x 8 cm z tym samym tekstem.


Podpowiedzi:
  • ustaw najwyższą jakość wydruku – jeśli efekt otrzymany w domowych warunkach Cię nie zadowala, skorzystaj z usług drukarni;

  • do naklejki użyj dobrej jakości papieru samoprzylepnego (najlepiej błyszczącego);

  • szare linie naniesione na projekt wskazują miejsca, w których należy przyciąć etykietę;

  • do cięcia najlepiej użyć gilotyny lub nożyczek;

  • gotową etykietę naklejaj wyłącznie na suchą butelkę, tj. taką, która wcześniej nie została umieszczona w lodówce, by uniknąć ryzyka, że papier namoknie/pomarszczy się.


Naklejki na wódkę weselną z imionami, datą ślubu, według własnego projektu

Przygotowujemy naklejki na wódkę weselną z imionami, datą ślubu, według własnego projektu. Zamów i drukuj w dowolnych ilościach! Napisz do nas: kontakt@mrplanner.pl

POBIERZ RUSTYKALNE NAKLEJKI

POBIERZ KWIATOWE NAKLEJKI  1. Wyłącznie do wykorzystania niekomercyjnego. Zakaz kopiowania i rozpowszechniania. Naklejki są darmowe tylko w wersji uniwersalnej. Wszystkie zmiany w projekcie wprowadzane są odpłatnie. ↩︎