Drzewko ślubne na odciski palców, czyli co zorganizować zamiast tradycyjnej księgi, do której goście wpisują życzenia[1].


Zastąpi książkową księgę gości i może być zawsze na widoku. Sprawdzi się, gdy nie chcesz zmuszać zaproszonych do wpisywania życzeń na siłę, bo w końcu złożyli je już raz – zaraz po ceremonii (a często także na kartkach obok prezentu), ale chcesz mieć pamiątkę. Drzewko ślubne, bo o nim mowa, a konkretniej szablon do samodzielnego druku, to nasza kolejna propozycja na księgę gości DIY (sprawdź projekt ankiety weselnej).

Księga gości jako drzewko po weselu może zostać oprawiona w ramę i zdobić wnętrze. Wystarczy dobrać odpowiednie kolory stempli – do motywu przewodniego wesela lub pasujące do wspólnego mieszkania. Zaproszeni mogą odciskać palce albo wcześniej przygotowane, np. w kształcie serca, pieczątki.


SPRAWDŹ POZOSTAŁE DARMOWE PROJEKTY DO DRUKU


Jak drukować

Pobierz bezpłatnie gotowy projekt księgi gości jako drzewka na odciski palców, klikając przycisk na dole strony.


Podpowiedzi:

  • projekt został zapisany w formacie A3, ale możliwe jest jego dopasowanie także do wymiaru strony A4 – zrobisz to w ustawieniach okna drukowania;

  • jeżeli Twoja domowa drukarka nie obsługuje formatu A3, skorzystaj z usług drukarni;

  • do odcisków najlepiej użyć przynajmniej dwóch kolorów tuszu/farbek;

  • przygotuj dla gości instrukcję, w której zachęcisz do składania odcisków na pamiątkę, i kartkę na próbne odciski;

  • zadbaj o mokre chusteczki i kosz na te już zużyte w pobliżu księgi, by goście mogli wytrzeć dłonie;

  • zaproszeni nie muszą odciskać palców na plakacie, możesz przygotować pieczątki;

  • na weselu umieść plakat w ramie bez szkła lub na sztaludze na twardej podkładce.


Księga gości drzewko


Dostosuj projekt

Dodaj imiona i datę ślubu pod drzewkiem, zmień jego kolor. Zamów utrzymaną w tym samym stylu instrukcję dla gości. Wysyłamy pliki do samodzielnego druku. Napisz i dowiedz się więcej:

kontakt@mrplanner.pl

POBIERZ KSIĘGĘ-DRZEWKO ZA DARMO


/Mockup/


  1. Wyłącznie do wykorzystania niekomercyjnego. Zakaz kopiowania i rozpowszechniania. Drzewko jest darmowe wyłącznie w wersji uniwersalnej (bez personalizacji). Wszystkie zmiany w projekcie wprowadzane są odpłatnie. ↩︎