Można nią udekorować dom, salę weselną i dowolne przyjęcie (wieczór panieński, kawalerski, urodziny). Girlanda do pobrania – z literami i znakami.


Jak drukować

Na dole strony kliknij przycisk „Pobierz girlandę z liter”, a kolejno zapisz folder na dysku. Znajdziesz w nim pliki PDF w formacie A4. Na jednej stronie mieszczą się dwa szablony z identycznymi znakami. Stworzysz z nich girlandę w kształcie trójkątów (długość każdego ok. 18 cm). Wybierz cyfry potrzebne do przygotowania napisu i wydrukuj.


Girlanda do druku z literami Przykładowy napis stworzony z szablonów do druku – słodki stół.


Podpowiedzi

  • Ustaw najwyższą jakość wydruku – jeśli efekt otrzymany w domowych warunkach Cię nie zadowala, skorzystaj z usług drukarni.

  • Do girlandy użyj papieru o wyższej gramaturze (sztywniejszego, np. 250g/m² albo bloku technicznego). Może być biały, szary (eko) lub kolorowy. Upewnij się, że drukarka, z której zamierzasz skorzystać, pobierze grubszy papier.

  • Do cięcia najlepiej użyć ostrych nożyczek.Jak składać

Wytnij szablon wzdłuż szarych linii. Girlandę możesz przymocować (np. na sznurku jutowym) na kilka sposobów.

  • W oznaczonym w projekcie miejscu, zegnij papier. By zrobić to precyzyjnie, najlepiej sprawdzi się bigownica lub linijka i nożyk do zaginania (bigowania) papieru. Kolejno zaczep kartonik w wybranym miejscu.

  • Jeżeli wolisz przymocować trójkąty ozdobnymi klamerkami, odetnij skrawek przeznaczony do zgięcia.

  • Użyj dziurkacza i zrób w każdym z szablonów otwory (prawy i lewy górny róg), by przewlec sznurek.


Girlanda cyfry
Instrukcja jak przygotować girlandę.


SPRAWDŹ GIRLANDĘ Z CYFR


Zanim pobierzesz

Pamiętaj, że projekt objęty jest prawami autorskimi. Możesz użyć go wyłącznie na własne potrzeby – niekomercyjnie. Pobieranie i udostępnianie projektu w internecie – w tym m.in. w grupach ślubnych na Facebooku – jest zabronione. Chcesz podzielić się girlandą? Podeślij link do tego wpisu, a każdy zainteresowany pobierze pliki samemu. Przekazywanie jakichkolwiek projektów naszego autorstwa bez zgody, modyfikowanie ich oraz odsprzedawanie jest karalne.


POBIERZ GIRLANDĘ Z LITER