Winietki na wesele. Wzór do pobrania za darmo


Jak drukować

Pobierz szablon winietek weselnych, klikając odpowiedni przycisk na dole strony. Zdecyduj, którą wersję wolisz: składaną czy nieskładaną, z białym czy różowym tłem. Projekty zapisane zostały jako pliki PDF w formacie A4. Na jednej stronie mieści się 6 sztuk (wersja składana) albo 12 sztuk (wersja nieskładana), winietki mają wymiar ok. 9 x 5 cm. Szarą linią zaznaczono miejsce przycięcia.


Podpowiedzi:

  • ustaw najwyższą jakość wydruku – jeśli efekt otrzymany w domowych warunkach Cię nie zadowala, skorzystaj z usług drukarni;

  • do winietek użyj papieru o wyższej gramaturze, tzw. wizytówkowego (sztywniejszego/grubszego, np. 250g/m²);

  • projekty możesz wydrukować na papierze ekologicznym, szarym (by uzyskać rustykalny efekt);

  • do cięcia najlepiej użyć gilotyny, ew. ostrego nożyka i linijki;

  • aby nanieść imiona i nazwiska gości lub dowolne inne napisy, otwórz zapisany plik w dowolnym programie graficznym (napisz do nas, jeśli chcesz, abyśmy wypełnili winietki za Ciebie1).


Zanim pobierzesz

Pamiętaj, że projekty objęte są prawami autorskimi. Możesz używać ich wyłącznie na własne potrzeby – niekomercyjnie. Pobieranie i udostępnianie plików w internecie – w tym m.in. w grupach ślubnych na Facebooku – jest zabronione. Chcesz podzielić się winietkami? Podeślij link do tego wpisu, a każdy zainteresowany samodzielnie pobierze projekt w najlepszej jakości. Przekazywanie plików bez naszej zgody, modyfikowanie i odsprzedawanie jest karalne.


WINIETKI NIESKŁADANE Z BIAŁYM TŁEM

WINIETKI SKŁADANE Z BIAŁYM TŁEM


WINIETKI NIESKŁADANE Z RÓŻOWYM TŁEM

WINIETKI SKŁADANE Z RÓŻOWYM TŁEM


  1. Wprowadzanie zmian w projekcie, w tym przygotowanie wypełnionych winietek danymi gości, jest odpłatne. Napisz wiadomość, jeżeli jesteś zainteresowany: kontakt@mrplanner.pl.

Lista zadań ślubnych

Mr. Planner

Bezpłatna aplikacja z listą zadań ślubnych
dostosowaną do polskich realiów.

Dowiedz się więcej
keyboard_arrow_up