O co pytać DJ-a przed podpisaniem umowy? Pobierz darmowy formularz, wydrukuj i zabierz na spotkanie, by nic Wam nie umknęło!


Lista czyli co?

Formularz z 24 sprawami, które warto poruszyć z DJ-em przed podpisaniem umowy. Stworzyliśmy go na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji innych par planujących wesele. Obok każdego z pytań znalazło się miejsce na odpowiedź udzieloną przez usługodawcę. Nie ma więc mowy o chaotycznych zapiskach. Przy niektórych pozycjach są gotowe odpowiedzi do wyboru, np. tak/nie/nie dotyczy, co jest dużym ułatwieniem podczas spotkania. Wystarczy wziąć w kółko odpowiednią lub skreślić pozostałe. Na końcu formularza znalazło się też wolne pole na dodatkowe informacje czy własne notatki. Dzięki formularzowi odpowiedzi na nurtujące nas pytania są uporządkowane i w jednym miejscu, a przed podjęciem ostatecznej decyzji, co do podpisania/niepodpisania umowy, możemy w każdej chwili do nich wrócić.


Jak pobrać

Listę o co pytać DJ-a przed podpisaniem umowy, pobierzesz za darmo, klikając przycisk na dole strony. Formularz to 7-stronicowy plik PDF w formacie A4. Możesz go wydrukować dwustronnie (kolor lub czarno-biały). Wszystkie strony są ponumerowane.


O co pytać DJ-a, wodzireja. Lista pytań do DJ-a i wodzireja do druku


Pamiętaj!

  • Zapewne sporo informacji możesz już umieścić w arkuszu po wstępnej wymianie e-maili z DJ-em albo po zapoznaniu się z jego ofertą na stronie www/w mediach społecznościowych. Zrób to przed rozmową twarzą w twarz, by nie pytać kilkakrotnie o to samo. W trakcie spotkania jedynie upewnij się, czy podane wcześniej wiadomości nadal są aktualne.

  • Ustalenia dotyczące czasu oczekiwania na zdjęcia, pracy, gwarancja zapewnienia zastępstwa w razie niedyspozycji fotografa w dniu Waszego ślubu, kwoty, daty, sposoby wpłat i inne ustalenia powinny zostać zawarte w umowie. Jeżeli po poznaniu się nadal będziecie zainteresowani danym DJ-em, poproście o przesłanie dokumentu, byście mogli na spokojnie się z nim zapoznać w domowym zaciszu. Wtedy też zgłosicie ewentualne uwagi przed jego podpisaniem, DJ będzie miał czas na stworzenie np. nowej umowy bez spornego zapisu, a kolejne spotkanie będzie tylko formalnością.

  • Przygotowaliśmy także listę pytań do fotografa ślubnego. Darmowy arkusz pobierzesz z tego wpisu.

  • Po podpisaniu umowy z DJ-em, możesz zapisać terminy wpłat zadatku/zaliczki i pozostałej kwoty w naszej darmowej aplikacji weselnej na stronie WYDATKI. Dzięki temu będziesz miał dostęp do tych informacji z telefonu, komputera i tabletu – gdziekolwiek będziesz.POBIERZ FORMULARZ DO DRUKU Z PYTANIAMI DO DJ-A