Czasami nie trzeba mówić nic, to oczywiste kto zostanie naszymi świadkami. Albo pytamy ot tak – po prostu. Możemy też siostrze albo przyjacielowi sprawić niespodziankę i poprosić o pełnienie tej ważnej funkcji w sposób szczególny. Jak zapytać o świadkowanie na ślubie oficjalnie, ale bez nadwyrężania budżetu? Pobierając i drukując etykiety na wino. Zupełnie za darmo![1]


Czy zostaniesz moim świadkiem? Etykiety na wino


Dla świadkowej

Do wyboru masz dwie wersje: utrzymaną w pastelowej tonacji kwiatową grafikę albo oryginalny rysunek młodej pary. Na obu napis: „Czy zostaniesz moją świadkową? Bez Ciebie nie dam rady!”.

Dla świadka

Etykieta z czarną muszką lub, identycznym jak dla świadkowej, rysunkiem nowożeńców. W obu przypadkach napis: „Czy zostaniesz moim świadkiem. Bez Ciebie nie idę!”.

Projekty idealnie ze sobą współgrają. Etykiety z kwiatami i muszką to jeden komplet. Te z rysunkową (nieco hipsterską, ale uroczą) młodą parą – drugi.


SPRAWDŹ POZOSTAŁE DARMOWE PROJEKTY DO DRUKU


Jak drukować

Wszystkie projekty zostały zapisane w jednym, skompresowanym folderze. Po kliknięciu w link na dole strony, otrzymasz cały pakiet za darmo. Wybierz wersję, która najbardziej Ci odpowiada i wydrukuj plik PDF. Na grafiki zostały naniesione znaczniki ułatwiające wycinanie. Rozmiar etykiet (7 cm x 10 cm) dostosowano do standardowych wymiarów butelek wina.

Podpowiedzi:

  • ustaw najwyższą jakość wydruku – kolory będą żywsze (jeśli efekt wydruku w domowych warunkach Cię nie zadowala, skorzystaj z usług drukarni);
  • użyj papieru samoprzylepnego (np. błyszczącego), by nakleić etykietę na butelkę;
  • w oknie drukowania zaznacz opcję faktycznego rozmiaru – nie dopasowuj projektu do arkusza papieru, nie zmieniaj skali.

Personalizowane etykiety na wino: Czy zostaniesz moim świadkiem?

Dodaj imię świadka lub świadkowej do udostępnionej etykiety albo zamów naklejkę według własnego pomysłu! ZA OPŁATĄ przygotujemy projekt i dostarczymy Ci go w wersji cyfrowej do samodzielnego druku. Napisz do nas:

kontakt@mrplanner.pl

POBIERZ ETYKIETY ZA DARMO  1. Wyłącznie do wykorzystania niekomercyjnego. Zakaz kopiowania i rozpowszechniania (w tym zdjęć). Darmowa jest tylko wersja uniwersalna. Wszystkie zmiany (np. dodawanie imion świadków/świadkowych) w projektach są płatne. ↩︎