Ankieta weselna do pobrania za darmo[1]. Wydrukuj i stwórz księgę gości samemu.


Zamiast tradycyjnej księgi gości, albo jako jej dopełnienie. Ankieta weselna to świetna pamiątka dla młodej pary. Zaproszeni oprócz życzeń mogą napisać: jak zareagowali, gdy dowiedzieli się o ślubie, co najbardziej podoba im się na weselu i gdzie widzą świeżo upieczonych małżonków za 20 lat. Nie zabrakło też miejsca na portrety przyszłych dzieci i poradę – co powinien mąż, a co żona.

Oprócz projektu ankiety weselnej do pobrania jest również strona tytułowa z napisem: „Księga gości” i wstęp. Kilka słów, w których para młoda dziękuję zaproszonym za obecność i zachęca do wypełnienia ankiety.

To księga gości DIY. Zrób to sam i nie nadwyrężaj ślubnego budżetu. Projekty utrzymane zostały w stylu rustykalnym. Idealnie wpasują się w klimat każdego wesela.


SPRAWDŹ POZOSTAŁE DARMOWE PROJEKTY DO DRUKU


Ankieta weselna do pobrania


Jak drukować

Okładka i wstęp potrzebne do stworzenia księgi gości oraz ankieta weselna zostały zapisane w jednym, skompresowanym folderze. Po kliknięciu w link na dole strony, otrzymasz cały pakiet za darmo (3 strony). Wystarczy wydrukować odpowiedni plik PDF. Projekty w formacie A4.

Podpowiedzi:
  • ustaw najwyższą jakość wydruku – jeśli efekt otrzymany w domowych warunkach Cię nie zadowala, skorzystaj z usług drukarni;
  • do okładki użyj papieru o wyższej gramaturze (sztywniejszego/grubszego);
  • ankiety możesz wydrukować na zwykłym papierze biurowym lub ekologicznym (szarym), by uzyskać bardziej rustykalny efekt;
  • zrób dziurkaczem otwory na lewej krawędzi gotowych wydruków i zwiąż je sznurkiem/wstążką (rozważ też bindowanie) – księga gości gotowa!

Chcesz spersonalizować ankietę weselną?

Dodaj na pierwszej stronie inicjały lub datę ślubu, zmień wstęp do księgi gości i pytania w ankiecie. Napisz do nas i dowiedz się więcej:

kontakt@mrplanner.pl

Księga gości


POBIERZ ANKIETĘ ZA DARMO  1. Wyłącznie do wykorzystania niekomercyjnego. Zakaz kopiowania i rozpowszechniania. Ankiety są darmowe tylko w udostępnionej wersji. Wszystkie zmiany w projekcie wprowadzane są odpłatnie. ↩︎