Fotobudka, drink bar, fontanna czekoladowa. Te atrakcje spotkasz na wielu imprezach. Nie cieszą już tak bardzo jak kiedyś, a nawet – zaczynają nudzić! Po kilku przyjęciach, na których para młoda wypuszcza lampiony, nie ma się co dziwić. Jeśli więc pyszne jedzenie i dobra muzyka to Twoim zdaniem zbyt mało, sprawdź, jak urozmaicić wesele. Oto 5 wyjątkowych atrakcji, które Twoi goście pokochają.


1. Photobus

Barkas B1000. Mikrobus, który zamieniono w fotobudkę. Mobilna usługa fotograficzna – i to dosłownie. Błękitny pojazd retro na śluby rustykalne i plenerowe, choć nie tylko. Barkas wprowadza sielską atmosferę i świetnie współgra ze stylem boho. Jeśli opatrzyła Ci się „zwykła” fotobudka, a nie chcesz rezygnować z tej formy zabawy, albo chcesz zaskoczyć swoich gości – niech Photobus zaparkuje obok Twojej sali weselnej. A nawet w lokalu, bo właściciele nie wykluczają takiej opcji! Więcej tutaj.

2. Filmobudka

Coś zupełnie nowego dla fanów budek. Goście otrzymują pakiet gadżetów, ale nie muszą w ciągu kilku sekund zastygać w bezruchu, bo zamiast zdjęć powstaje filmik. Na nagraniu pojawia się efekt slow motion czyli zwolnionego tempa. Dzięki niemu, klatka po klatce, możemy przyjrzeć się, jak młoda para daje sobie buziaka. Atrakcja cieszy się ogromną popularnością w USA i powoli wkracza do Polski. To nowość, dlatego zaangażuje gości. Tuż po nagraniu, na specjalnym ekranie, można zobaczyć efekty zabawy. Z wesela powstaje filmik-pamiątka zawierający najlepsze momenty. Na czym to polega i jaką filmobudka daje frajdę, pokazuje to wideo. W Polsce usługę oferuje na przykład FilmoBuda Slow Motion.

3. Wózek z lodami

Nieograniczony dostęp do lodów gałkowych ucieszy i najmłodszych gości, i dorosłych. Wózek to alternatywa dla słodkiego stołu lub ciekawy dodatek. Idealnie sprawdzi się podczas upału, gdy zaproszeni nie mają ochoty na ciasto. Może zostać umieszczony na sali lub poza nią, na przyjęciu weselnym lub poprawinach. Do wynajęcia chociażby od Żuławskich Wypieków.

4. Stół z gorącą czekoladą

Na jesienno-zimowe wesela jak znalazł. Wystarczy kilka termosów, w których obsługa przygotuje gorący napój, i kubki (mogą być papierowe i spersonalizowane, z inicjałami pary młodej). Przydadzą się też dodatki: bita śmietana, posypki, rurki waflowe, pianki. Świetna sprawa, gdy na wesele zapraszane są także dzieciaki, albo, gdy szykujesz atrakcje poza salą (pokaz fajerwerków, zimne ognie) i goście mogą zmarznąć. Stół z gorącą czekoladą można bez problemu zorganizować samemu.

5. Świecące balony

Udekorujesz nimi ścianę tuż za młodą parą i, poza salą weselną, strefę odpoczynku dla gości. Balony LED napełnione helem to świet(l)na oprawa przyjęcia. Są też bezpieczniejsze niż lampiony i świecą nawet 24 godziny. Jeśli planujesz wypuścić je razem z gośćmi po zmroku, pamiętaj!, potrzebujesz pozwolenia od Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (balony mogą zagrażać bezpieczeństwu ruchu lotniczego).