Ślubne kolorowanki i łamigłówki dla najmłodszych gości. Darmowy projekt

Żeby rodzice mogli potańczyć, żeby najmłodsi goście się nie nudzili. Pobierz darmowy projekt ślubnych kolorowanek i łamigłówek – spraw, by i dorośli, i dzieciaki jeszcze długo wspominali świetną zabawę na Twoim weselu.


Zapraszanie na wesele lub poprawiny rodziców z dziećmi wiąże się z ryzykiem. Większość mam i ojców zamiast rozmawiać z innymi gośćmi czy tańczyć musi animować swoje pociechy. Najmłodsi szybko się nudzą, zaczynają marudzić albo wpadać na dziwne pomysły. A wtedy nikt – ani rodzic, ani dziecko nie bawią się dobrze.

By zająć milusińskich choć na chwilę i pokazać im, że też są dla nas ważnymi gośćmi, warto przygotować coś specjalnego. Nie musi być to koniecznie animator, nie musi wiele kosztować, a wesele nie ma zamienić się w kinderbal. Wystarczy mały kącik dla dzieciaków, a w nim: kredki, balony, kolorowanki i łamigłówki. Ślubne, oczywiście! Rodzice i najmłodsi na pewno to docenią!

Przygotowaliśmy 18 stron, z których stworzysz książeczkę dopasowaną do wieku i umiejętności dzieci biorących udział w weselu/poprawinach. Znalazło się tu coś dla starszaków (wykreślanki, zabawa w skojarzenia) i maluchów (kolorowanki – narysuj portret Pana Młodego, pokoloruj obrączki). Jest też propozycja konkursu dla najmłodszych, trochę pisania i liczenia. Dzieciaki będą miały misję: zjeść kawałek tortu, zatańczyć z mamą lub tatą. Wkradnie się więc element grywalizacji, a maluchy nie będą miały czasu na humory.


Sprawdź pozostałe darmowe projekty do druku

Ankieta weselna czyli księga gości DIY

Etykiety na wino z prośbą o świadkowanie

Zawieszki na alkohol weselny – dostępne w maju. Polub nas na Facebooku, by nie przegapić wpisu!


Jak drukować

Okładka i wstęp oraz 16 stron z zadaniami i kolorowankami zostały zapisane w jednym, skompresowanym folderze. Po kliknięciu w link na dole strony otrzymasz cały pakiet za darmo. Wystarczy wydrukować odpowiednią stronę z pliku PDF. Projekty w formacie A4.


Podpowiedzi:

  • ustaw najwyższą jakość wydruku – jeśli efekt otrzymany w domowych warunkach Cię nie zadowala, skorzystaj z usług drukarni;
  • do okładki możesz użyć papieru o wyższej gramaturze (sztywniejszego/grubszego);
  • zrób dziurkaczem otwory na lewej krawędzi gotowych wydruków i zwiąż je sznurkiem/wstążką (rozważ też bindowanie) – kolorowanka gotowa!
  • przygotuj specjalny kącik dla dzieci (nawet jeśli posiłki będą spożywać razem z rodzicami), w którym znajdą się: kredki, mazaki, balony, naklejki i in.

Kolorowanki i łamigłówki dla najmłodszych gości


POBIERZ ŁAMIGŁÓWKI ZA DARMO


Przygotowałeś nasze ślubne łamigłówki dla najmłodszych gości weselnych? Pochwal się!

Zrób zdjęcie i oznacz nas w mediach społecznościowych (post musi być publiczny, byśmy mogli go zobaczyć).

Na Instagramie #mrplannerpl i @mrplanner.pl

Na Facebooku @mrplannerpl

Zostaw po sobie ślad, jeśli książeczka przypadła Ci do gustu. To dla nas sygnał i motywacja, by tworzyć więcej ślubnych (i darmowych!) projektów.


Designed by Freepik
Projekt wyłącznie do wykorzystania niekomercyjnego.

Lista zadań ślubnych

Mr. Planner

Bezpłatna aplikacja z listą zadań ślubnych
dostosowaną do polskich realiów.

Dowiedz się więcej
Zajrzyj na Instagram @mrplanner.pl